Zadzwoń
32 264 58 65
Język

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami

Zapraszamy do współpracy z przedsiębiorstwem Algas. Oferujemy Państwu uczciwe warunki, profesjonalną obsługę i pomoc, a przede wszystkim, najwyższej jakości mrożone i świeże mięso z kurczaka. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, przyjmiemy wszystkie uwagi i sugestie, odpowiemy także na pytania dotyczące naszej działalności, produktów czy też hodowli. Wszystkie niezbędne dane znajdą Państwo poniżej.

Siedziba firmy

ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Broniewskiego 40
41-215 Sosnowiec
NIP 6440015500
KRS 0000770411

Adres zakładu

ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Główna 91
42-530 Dąbrowa Górnicza

Sekretariat

sekretariat[at]algas.pl

Katarzyna Ponikiewicz
e-mail: sekretariat@algas.pl
tel: 608 516 318

Anna Kucharczyk
e-mail: sekretariat@algas.pl
tel: 784 998 926

Dział logistyki

Dyspozytor 24h

email: logistyka@algas.pl
tel: 784 540 078

Dział zakupów (zaopatrzenia)

zakupy@algas.pl

Artur Klich
Specjalista ds. zakupów
e-mail: artur.klich@algas.pl
tel: 606 776 559

Dział kontraktacji żywca

kontraktacja@algas.pl

Maria Bociek
Młodszy Specjalista ds. zakupu
e-mail: maria.bociek@algas.pl
tel: 538 619 773

Dział sprzedaży - rynek krajowy

handel@algas.pl

Iwona Nawrot
Specjalista ds. sprzedaży
e-mail: iwona.nawrot@algas.pl
tel: 608 514 454

Joanna Niedzielska
Specjalista ds. sprzedaży
e-mail: joanna.niedzielska@algas.pl
tel: 784 540 402

Dział sprzedaży - rynek zagraniczny

export@algas.pl

Wioletta Bulik
Specjalista ds. sprzedaży
e-mail: wioletta.bulik@algas.pl
tel: 660 748 512

Biuro opakowań zwrotnych

Monika Oźlańska
Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
e-mail: monika.ozlanska@algas.pl
tel: 660 749 270

Biuro dokumentacji sprzedażowej i posprzedażowej

Ewa Adamek
Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
e-mail: ewa.adamek@algas.pl
tel: 784 998 932

Dział kadr i płac

Joanna Brzozowska
Kierownik ds. personalnych
e-mail: joanna.brzozowska@algas.pl

Katarzyna Radoń-Kijowska
Specjalista ds. personalnych
e-mail: kadryiplace@algas.pl
tel: 660 743 520

Renata Paduch
specjalista ds. planowania personelu produkcyjnego, raportowania i analiz
e-mail: renata.paduch@algas.pl
tel: 538 517 762

Zatrudnianie cudzoziemców

Katarzyna Radoń-Kijowska
Specjalista ds. personalnych
e-mail: kadryiplace@algas.pl
tel: 660 743 520

Renata Paduch
specjalista ds. planowania personelu produkcyjnego, raportowania i analiz
e-mail: renata.paduch@algas.pl
tel: 538 517 762

Dział księgowości

Barbara Juszczak
Główna księgowa
e-mail: barbara.juszczak@algas.pl

Marta Jankowska
Zastępca głównej księgowej
e-mail: marta.jankowska@algas.pl

Wioletta Stryjewska
specjalista ds. księgowości
e-mail: ksiegowosc@algas.pl
tel: 660 460 483

Monika Sepska-specjalista
ds. księgowości
e-mail: ksiegowosc@algas.pl
tel: 664 473 503

Agnieszka Majewska
specjalista ds. księgowości
e-mail: ksiegowosc@algas.pl
tel: 660 488 735

Dział jakości

Maciej Szymicki
Dyrektor ds. Controllingu Jakości
e-mail: maciej.szymicki@algas.pl
tel: 660 439 323

Igor Tymkiv
Specjalista ds. kontroli jakości
e-mail: jakosc@algas.pl
tel: 538 619 162 (od 6.00-14.00)

Natalia Topolska
młodszy specjalista ds. jakości,
e-mail: jakosc@algas.pl
tel: 538 619 162 (od 6.00-14.00) ,

Katarzyna Pilch-
pełnomocnik ds. jakości,
e-mail: katarzyna.pilch@algas.pl
tel: 538 619 429

Planowanie produkcji

Dawid Panek
Kierownik ds. planowania produkcji
e-mail: dawid.panek@algas.pl
tel: 538 619 969

Dział techniczny

Lech Paduch
kierownik działu technicznego
e-mail: lech.paduch@algas.pl
tel: 538 516 258

Formularz kontaktowy



    Współpracuj z nami

    Szukasz pracy? Chciałbyś z nami współpracować? Zapraszamy do składania CV

    Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017
    Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017
    Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017
    Szybki kontakt
    [cf7-form cf7key="szybki-kontakt"]