Appel
322645865
Langue

L'entreprise Algas

A propos de notre société

Siedziba Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowo - Usługowego "Algas" spółka jawna S. Szatan, H. Ciepał, B. Szatan położona jest w Sosnowcu przy ul. W. Broniewskiego 40. Firma jest własnością trzech wspólników - Sylwester Szatan, Helena Ciepał, Barbara Szatan.

P.P.H.U. "Algas" Sp. J. rozpoczęta działalność w 1991 r. Początkowo przedmiotem działalności była: działalność gastronomiczna, handel detaliczny oraz hurtowy artykułami spożywczymi, tytoniowymi, eksportem i importem towarów poza koncesjonowanymi, organizacja imprez okolicznościowych a także produkcja wyrobów garmażeryjnych.

Od roku 1997r. spółka poszerzyła zakres działania w sferze uboju drobiu, produkcji tuszek drobiowych i elementów. W tym też okresie firma otrzymała status Zakładu Pracy Chronionej co umożliwiło stworzenie warunków pracy dla osób niepełnosprawnych.

W 2010r. firma zainwestowała w budowę nowoczesnej ubojni drobiu zlokalizowanej w Dąbrowie Górniczej podnosząc tym samym oczekiwania klientów co do jakości produkowanych wyrobów. W efekcie dotychczasowej działalności firma stała się przedsiębiorstwem działającym prężnie i ekspansywnie.

Nowoczesna w pełni zautomatyzowana linia technologiczna „MEYN” do uboju i rozbioru tuszek daje możliwości uzyskania produktu o najwyższej jakości. Infrastruktura techniczna zakładu, nowatorskie podejście w projektowaniu oraz systemy kontroli procesu technologicznego pozwalają na wytwarzanie produktu cieszącego się nieustannym zainteresowaniem na rynku polskim i zagranicznym.

8503
Des clients satisfaits
85031
Des clients satisfaits
8003
Des clients satisfaits
500
Des clients satisfaits

Avis des clients

Que disent les autres à propos de nous?

Referencje do wstawienia
Algas

Travaille avec nous

Vous cherchez un emploi?

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017
Contact rapide
[cf7-form cf7key="szybki-kontakt"]