Anruf
322645865
Sprache

Algas Unternehmen

Über unsere Firma

Siedziba Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowo - Usługowego "Algas" spółka jawna S. Szatan, H. Ciepał, B. Szatan położona jest w Sosnowcu przy ul. W. Broniewskiego 40. Firma jest własnością trzech wspólników - Sylwester Szatan, Helena Ciepał, Barbara Szatan.

P.P.H.U. "Algas" Sp. J. rozpoczęta działalność w 1991 r. Początkowo przedmiotem działalności była: działalność gastronomiczna, handel detaliczny oraz hurtowy artykułami spożywczymi, tytoniowymi, eksportem i importem towarów poza koncesjonowanymi, organizacja imprez okolicznościowych a także produkcja wyrobów garmażeryjnych.

Od roku 1997r. spółka poszerzyła zakres działania w sferze uboju drobiu, produkcji tuszek drobiowych i elementów. W tym też okresie firma otrzymała status Zakładu Pracy Chronionej co umożliwiło stworzenie warunków pracy dla osób niepełnosprawnych.

W 2010r. firma zainwestowała w budowę nowoczesnej ubojni drobiu zlokalizowanej w Dąbrowie Górniczej podnosząc tym samym oczekiwania klientów co do jakości produkowanych wyrobów. W efekcie dotychczasowej działalności firma stała się przedsiębiorstwem działającym prężnie i ekspansywnie.

Nowoczesna w pełni zautomatyzowana linia technologiczna „MEYN” do uboju i rozbioru tuszek daje możliwości uzyskania produktu o najwyższej jakości. Infrastruktura techniczna zakładu, nowatorskie podejście w projektowaniu oraz systemy kontroli procesu technologicznego pozwalają na wytwarzanie produktu cieszącego się nieustannym zainteresowaniem na rynku polskim i zagranicznym.

8503
Zufriedene Kunden
85031
Zufriedene Kunden
8003
Zufriedene Kunden

Kundenbewertungen

Was sagen andere über uns?

Referencje do wstawienia
Algas

Arbeite mit uns

Auf der Suche nach einem Job? Möchten Sie mit uns arbeiten? Wir laden Sie ein, Ihren Lebenslauf einzureichen

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017
Schneller Kontakt
[cf7-form cf7key="szybki-kontakt"]